To będzie JESIEŃ TWOICH MARZEŃ! | Kolekcja Jesień/Zima 2018/19

Niepowtarzalne wzory, klasyczne kolory i duża dawka kobiecości: oto jesień i zima według Lemoniade. Polska marka tym razem stawia na wszystko, co w Polsce najlepsze. Inspirowana złotą polską jesienią, ale przede wszystkim Polkami kolekcja to ukłon w stronę seksapilu na najwyższym poziomie.

Romantyczne wzory przeplatające się z klasycznymi kolorami, a nowoczesne formy spotykają delikatne wykończenia – taką garderobę przygarną zarówno fanki zrównoważonego szaleństwa, jak i zwolenniczki lirycznego luzu. Paleta barw na chłodniejsze pory roku wykracza daleko poza standardowe szarości i czernie, choć i tych nie zabrakło. Ognista czerwień, hipnotyzujący fiolet czy słodkie pastele to tylko niektóre z kolorów, które pojawią się na sukienkach z lejących materiałów i mięsistych swetrach.

 

 

 

 

Kobiety to dla polskiej marki najważniejsza inspiracja. Dlatego też, idąc za ich głosem, w kolekcji pojawia się garnitur. To zupełna nowość w kolekcji Lemoniade, dlatego też poza klasycznym garniturem, pojawia się sukienka stylizowana na dwurzędowy garnitur. Nie oznacza to jednak, że wśród biznesowych klasyków zabraknie sukienek z koła czy ołówkowych kreacji, z których słynie Lemoniade. Jesienią zadebiutują także zupełnie nowe swetry, których znacząca część to uwielbiana przez #LemoniadeGirls mieszanka moheru z pięknymi, pastelowymi barwami.

 

 

Zdjęcia wizerunkowe do kolekcji Jesień/Zima 2018/19 odbyły się w Sopocie. Polskie morze to zdecydowanie jedno z miejsc, które oddaje ducha marki. Dodając do tego niesamowitą Patrycję Woźniak, która pojawiła się na okładce Vouge Thailand, otrzymujemy czysty obraz #LemoniadeGirl – ambitnej, pięknej i pewnej siebie kobiety.

 

Galeria zdjęć

wstecz

Komentarze (0) Skomentuj