MUST HAVE: biały sweter

Jeśli myślałaś, że białe ażurowe sweterki mogą zdać egzamin tylko na komunii lub urodzinach u cioci – musimy wyprowadzić Cię z błędu! Biel to bazowy kolor, który pozwala nam szaleć, a przy okazji doskonale pokazać nasz własny, niepowtarzalny styl. Nie jesteś przekonana? Stylizacje Marii i Sylwii przekonają Cię na pewno!

Pierwsze skojarzenie? Grzeczna stylizacja, do której nikt nie będzie się mógł przyczepić. Nikt, poza wielbicielkami mody i oryginalnego stylu. A przy okazji osobami, które głęboko wierzą w indywidualny styl i ukazywanie swojej osobowości przez stylizacje. Jak więc wystylizować biały sweter, żeby pokazać siebie?

 

 

Sylwia Kuczmarska, @_magnesstyle_ , postawiła na klasyczne ujęcie tematu. Złote dodatki i wyraziste buty sprawiają, że ażurowy sweter jest doskonałą bazą codziennej stylizacji. Na uczelnię, do pracy, a może na spotkanie z przyjaciółką? Podstawą jest to, byś czuła się ubrana, a nie przebrana! Sylwia tę zasadę pokazuje w doskonałym stylu. I z jaką klasą!

 

 

Opcja numer dwa to stylizacja fashionistki z krwi i kości. Czy można pokazać swoją osobowość ubraniem? Oczywiście, że można! A Marii-Heleen (@mariiheleen)jest tego żywym przykładem! W jej wydaniu biały sweter jest idealnym uzupełnieniem całej stylizacji, która aż krzyczy: kocham modę! To przyzwolenie na bycie zauważoną, a przy okazji motywowanie innych do odkrycia pierwiastka fashionistki w sobie.

 

 

Która z tych stylizacji podoba się Wam bardziej? Jesteśmy bardzo ciekawe Waszego zdania, a przede wszystkim – Waszych stylizacji! Swoje zdjęcia wysyłajcie na sklep@lemoniade.pl lub w wiadomościach prywatnych na naszym Facebooku.

 

 

Sweter - LS191

 


 

Galeria zdjęć

wstecz

Komentarze (0) Skomentuj