Metamorfoza wyjątkowych kobiet

Mieliśmy okazję uczestniczyć w metamorfozie trzech wspaniałych kobiet leczonych onkologicznie. Akcja miała na celu poprawić ich samopoczucie w okresie zdrowienia, miały poczuć się pięknie i wyjątkowo, mamy nadzieję, że tak właśnie się czuły!

Przedstawiamy trzy wspaniale bohaterki, Panią Aniele, Annę oraz Beatę. Ich historie łączy choroba, okropna, wyniszczająca organizm i zabierająca radość życia. Ale nie o ich zmaganiach z chorobą i leczeniem chcemy mówić, a o wyjątkowym dniu, spędzonym w cudownym towarzystwie, który na pewno wszystkim zostanie w pamięci.

 

Metamorfoza obejmowała kilka etapów:

• paznokcie

• fryzurę

• makijaż

• strój

• pamiątkową sesję zdjęciową dla każdej uczestniczki

 

Jak pewnie się domyślacie naszą rolą był dobór stroju dla bohaterek, chcieliśmy aby czuły się kobieco i komfortowo, mamy nadzieję, że nasze sukienki będą im służyć, bo wszystkie wyglądały w nowych strojach, fryzurach i makijażach przepięknie!

Zobaczcie metamorfozy zza kulis. A już niedługo pokażemy wyniki pięknej sesji zdjęciowej.

 

 

Aniela

Nowa fryzura, genialny makijaż, granatowa sukienka, a do tego sweterek i mamy pewną siebie kobietę. Czasem wcale nie trzeba dużo aby poczuć się pięknie :) Nas Pani Aniela zachwyca!

 

 

Anna

Zmiana w kolorze włosów, makijaż podkreślający piękną buzię i sukienka w kwiaty stworzyły lekką całość. Pani Anna wygląda młodo, świeżo i pięknie :)

 

 

Beata

Pełna energii, radosna i uśmiechnięta, makijaż podkreślający jej piękno wzruszył wszystkich! Pani Beata we wszystkich sukienkach wyglądała pięknie i mieliśmy problem żeby zdecydować się na jedną ;) Ostatecznie padło na granatową sukienkę w kwiaty i bonusowo czerwoną mini (drugą ujawnimy na zdjęciach z sesji).

 

 

Życzymy naszym bohaterkom wszystkiego dobrego, to wyjątkowe kobiety o wielkiej sile, które podziwiamy za ich wytrwałość, ciepło jakie wnosiły i serdeczność. Czekajcie na więcej zdjęć z profesjonalnej sesji! :)

Galeria zdjęć

wstecz

Komentarze (0) Skomentuj