Maseczki z jonami srebra dla całej rodziny

W Lemoniade doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak męczące może być noszenie niedopasowanej maseczki. Dlatego też, aby ułatwić Wam ten ciężki trudny okres, rozszerzyliśmy naszą ofertę nie tylko o maseczki ochronne, ale też o maseczki z jonami srebra, które zamówisz u nas w wersji damskiej, męskiej lub dziecięcej. Dowiedz się więcej o działaniu jonów srebra. Sprawdź, jakie zalety mają nasze najnowsze maseczki.

Działanie jonów srebra

Obecnie nanocząsteczki srebra są powszechnie wykorzystywane w kosmetyce i medycynie, między innymi używa się ich do tworzenia nowoczesnych opatrunków aktywnych. W Lemoniade znajdziesz maseczki wzbogacone o formułę Unifresh Silver – w której jony srebra są trwale związane z mikrowłóknami. 

 

Jony mają silne działanie antybakteryjne, przeciwgrzybiczne i przeciwpleśniowe oraz zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Unifresh Silver nie podrażnia ani nie uczula, dzięki czemu maseczka jest bezpieczna w kontakcie ze skórą. 

Certyfikowane maseczki 

Dostępne w Lemoniade maseczki z jonami srebra posiadają certyfikat Oeko-Tex standard 100. Potwierdza on jakość produktów tekstylnych i włókienniczych, mających bezpośrednią styczność ze skórą człowieka. Ten atest zostaje przydzielony jedynie produktom, na których przeprowadzono badania, weryfikujące obecność 100 najniebezpieczniejszych substancji zagrażających konsumentom. Organizacja Oeko-Tex powierza certyfikat produktom wolnym od środków, które niekorzystnie wpływają na zdrowie człowieka, w tym pestycydów, formaldehydów bądź substancji mogących przyczynić się do wywołania alergii. Sprawdzane są różne czynniki, takie jak obce zapachy lub odporność na pot oraz ślinę.

Maseczki z jonami srebra w 3 wariantach

Formuła Unifresh Silver i certyfikat Oeko-Tex to nie jedyne atuty naszych maseczek. Wykonane w 100 procentach z bawełny, mają 2 warstwy – zewnętrzną (uszytą całkowicie z bawełny) i wewnętrzną – zrobioną z tkaniny z jonami srebra. 

 

 

(zdjęcie pochodzi od naszych klientów)

 

Maseczki są też niezwykle komfortowe. Wyposażone w zauszniki z miękkiego materiału, nie drażnią skóry uszu jak gumka. Co więcej, można je prać w temperaturze 60 stopni bez obaw o to, że ulegną zniszczeniu.

 

W Lemoniade zamówisz maseczki z jonami srebra w 3 wersjach. Do wyboru: damska, męska i dziecięca maseczka. 

 

Postawiliśmy na proste, subtelne wzory. Miłośnicy klasyki docenią czarne bądź szare maseczki, które będą pasować do każdej stylizacji. Dla pań przygotowaliśmy też maseczki ze wzorami – do wyboru maseczki w gwiazdki lub kropki. Z kolei maseczka ze wzorem w liski skierowana jest do najmłodszych klientów.

 

Sprawdź wszystkie dostępne modele! Znajdziesz je pod adresem: https://sklep.lemoniade.pl/maseczki


 

Galeria zdjęć

wstecz

Komentarze (0) Skomentuj