Jeansowe sukienki, które musisz mieć!

 

 

Jeansowe sukienki to ciuchy, które można kochać lub nienawidzić. W naszym przypadku, miłość zapanowała od pierwszego wejrzenia. Bo jeansowe sukienki Lemoniade to nie tylko sukienki na co dzień, sukienki do pracy czy na spotkanie z przyjaciółkami. To ciuch, który po prostu trzeba mieć w swojej garderobie!

 

 

Sukienka jeansowa Lemoniade

Dlaczego jeansowe sukienki Lemoniade są wyjątkowe?

Bo są niezwykle oryginalne, modne, ale co najważniejsze - wygodne! A wszystko to za sprawą materiału. Sukienka wykonana jest z bawełny, która przygotowana w odpowiedni sposób daje efekt spranego jeansu. Dzięki temu, jeansowe cuda są idealne nie tylko na wieczór, ale także na cały dzień biegania po mieście, spotkania z przyjaciółkami czy dzień spędzony w biurze.

Sukienka jeansowa Lemoniade

Bajecznie prosta stylizacja!

Za co kochamy jeans? Przede wszystkim za prostotę i łatwość stylizacji. O ile do jeansów w klasycznym wydaniu wystarczy dodać biały t-shirt, ulubione buty i wyróżniającą się biżuterię, żeby błyszczeć na co dzień, o tyle w kwestii sukienek sprawa jest jeszcze prostsza. Sukienki jeansowe same w sobie gwarantują efekt WOW. Na imprezowy wieczór - szpilki i biżuteria, do biura - botki i sweter. Proste? Bajecznie proste!

Sukienka jeansowa Lemoniade

Dobre, bo polskie!

Powiemy wprost - jesteśmy z tych sukienek dumne! Dzięki produkowaniu naszych ubrań w Polsce, możemy na bieżąco reagować na zmieniające się trendy i spełniać Wasze modowe marzenia. Jeansowe sukienki to jedno z takich spełnionych marzeń. Jesteśmy pewne, że każda z Was znajdzie model dla siebie. Niezależnie od tego, czy jest poważną girlboss, szaloną studentką czy początkującą nauczycielką. Jeansowe sukienki to hit na każdy dzień i dla każdego!

Sukienka jeansowa Lemoniade

Sukienka L232

 

Sukienka jeansowa Lemoniade

Sukienka L230

Sukienka L231

Galeria zdjęć

wstecz

Komentarze (0) Skomentuj